Ticho.cz si právě čte: (3 návštěvníci)
   Na "Ticho.cz" najdete: 1381 znaků!!2805 diskusních příspěvků!!1665 novinek!!636 odborných článků!!173 fotek 
Odborný článek / Téma: Tábory / Autor: Labyrint

Letní kurz komunikačních dovedností pro děti

Labyrint-sdružení pro integrovanou výchovu připravil pro děti v termínu od 22. – 27. července 2002 letní pobyt ve Špindlerově Mlýně v penzionu Brněnka.

Nejen odpočívat, ale pracovat na sobě a učit se cestou hry a zážitku … to potřebují sluchově postižené děti i jejich slyšící kamarádi

Dětem ve věku 11 – 15 let, které nemají ještě úplně zaplněné prázdniny, nabízíme prázdninový pobyt, který bude netradiční, obohacující, trochu výchovný, ale hlavně zábavný, nezapomenutelný a celkově moc fajn.

Pobyt je zaměřen na rozvoj komunikačních dovedností  slyšících a neslyšících dětí. To znamená, že pobytu se zúčastní společně  skupina max. 25 sluchově postižených (neslyšících) a slyšících dětí, které se navzájem nemusí vůbec znát (a pro všechny platí tato pozvánka!).

Mezi instruktory budou zkušení tlumočníci znakového jazyka a slyšící děti se zde také něco ze znakového jazyka naučí. Neslyšící děti budou trénovat svoje komunikační dovednosti vůči slyšícím a všichni společně se budou dobře bavit a zároveň učit překonávat bariéry mezi „světem zvuků“ a „světem ticha“.

To všechno  formou řady drobných i rozsáhlejších her, zážitků a atrakcí v klubovně i venku. Pobyt se koná 22. – 27. července ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších, doprava  je zajištěna autobusem z Brna s možností zastávky po cestě,  ubytování v nadstandardně vybaveném penzionu, který budeme mít sami pro sebe, stravování 5 x denně včetně pitného režimu, na místě zdravotník a veškerá další péče povinná i nepovinná, laskaví a nadšení instruktoři

…Neváhejte, volná místa zatím jsou (psáno dne 28. května), ale přednost má ten, kdo se přihlásí dřív.

Cena pobytu je 1.860 Kč, což zahrnuje dopravu, ubytování a stravování, pojištění, přípravu a vedení programu, nadstandardní materiál. V případě vlastní dopravy na místo  můžeme poskytnout mírnou slevu.

Skutečné náklady na pobyt jsou vyšší – pobyt dotujeme díky velkorysé podpoře sponzorů a Konta Bariéry.

Volejte nebo mailujte co nejdříve: Labyrint – sdružení pro integrovanou výchovu, 05/48524289, 0728/227447, labyrint-spiv@volny.czLabyrint
 28.5.2002 15:46
Diskuse ke článku:


 Nový příspěvek Nové příspěvky Vybrané příspěvky


  
Vyber autora:
Odborné články:
Vyber téma:
Hledej:
 


Přidat novinku 

<<<   2   3   4   5   6   7   >>>  
Copyright (c) 2001-2006 NetPro systems, s.r.o.   All rights reserved.