Ticho.cz si právě čte: (4 návštěvníci)
   Na "Ticho.cz" najdete: 1381 znaků!!2805 diskusních příspěvků!!1666 novinek!!636 odborných článků!!173 fotek 
Téma: - / Autor: Skandinávský dům

Skagerrak Skandinávský film (nejen) pro neslyšící

Ve čtvrtek 19. února od 20:00 se v kině ATLAS Sokolovská 1, Praha 8, odehraje dánsko-norsko-švédsko-britský  koprodukční film SKAGERRAK (komedie). Film se promítá s českými titulky pro neslyšící. Skandinávské filmy s českými titulky pro neslyšící zajišťuje Skandinávský dům.

Příběh o tom, že člověka může potkat štěstí ve chvíli, kdy to nejméně čeká. Dvěma kamarádkám (Sofie je z Irska a Marie z Dánska) táhne na třicítku, jsou unavené z večírků a z harcování po světě, když se ocitnou v malém městě na severu Skotska. Po divoké noční jízdě zůstávají úplně bez peněz.

Pragmatická Sofie nutí tedy svou přítelkyni, aby přijala lukrativní nabídku porodit potomka místnímu šlechtici, jehož manželka je neplodná. Po pár měsících se Marie ocitá opuštěná a v pokročilém stádiu těhotenství usiluje o potrat. Snaží se utéct před budoucími rodiči svého dítěte a úkryt hledá u Kena, o kterém se domnívá, že býval Sofiiným přítelem. Skončí však ve staré zchátralé garáži v Glasgow se třemi nerudnými chlapíky. V tu chvíli však náhle udeří štěstí...

Další info : www.skandinavskydum.cz


Skandinávský dům
 9.2.2009 22:21
Diskuse ke článku: