Ticho.cz si právě čte: (28 návštěvníků)
   Na "Ticho.cz" najdete: 1381 znaků!!2810 diskusních příspěvků!!1668 novinek!!636 odborných článků!!173 fotek 

Nové knihy

Řazení: Autor, Název, Edice, Vydavatel, Rok vydání
Kategorie:
Autor:  

Kol. studentů FF UK - Po českých hradech a zámcích. S průvodcem v českém znakovém jazyce.

 
Typ publikace:Informační kniha
 
Rok vydání:2011
 
Popis knihy:CD pochází z dílny studentů Filosofické fakulty University Karlovy v Praze (obor Čeština v komunikaci neslyšících). Na CD najdeme informace o 40 českých a moravských hradech a zámcích (v každém kraji 4 nebo 2 vybrané hrady a zámky). U každého hradu či zámku najdeme jeho fotky a dozvíme se základní informace o dané památce (stručně o historii, poloha, co je zde k vidění za zajímavost, doprava, odkaz na webové stránky a pověst, která se ke hradu či zámku váže). Všechny informace jsou převedené na videích do českého znakového jazyka (na CD je celkem 11 neslyšících figurantů). CD neobsahuje mluvený překlad (zvuk) – přiložené jsou však psané texty českého jazyka, které jsou doslovným překladem výpovědí ve znakovém jazyce. CD je určené zejména pro starší neslyšící a nedoslýchavé děti a také pro neslyšící a nedoslýchavé rodiče, popř. pro další zájemce.
CD pochází z dílny studentů Filosofické fakulty University Karlovy v Praze (obor Čeština v komunikaci neslyšících). Na CD najdeme informace o 40 českých a moravských hradech a zámcích (v každém kraji 4 nebo 2 vybrané hrady a zámky). U každého hradu či zámku najdeme jeho fotky a dozvíme se základní informace o dané památce (stručně o historii, poloha, co je zde k vidění za zajímavost, doprava, odkaz na webové stránky a pověst, která se ke hradu či zámku váže). Všechny informace jsou převedené na videích do českého znakového jazyka (na CD je celkem 11 neslyšících figurantů). CD neobsahuje mluvený překlad (zvuk) – přiložené jsou však psané texty českého jazyka, které jsou doslovným překladem výpovědí ve znakovém jazyce. CD je určené zejména pro starší neslyšící a nedoslýchavé děti a také pro neslyšící a nedoslýchavé rodiče, popř. pro další zájemce.
 
Ukázka z knihy:K zakoupeni ZDE http://www.frpsp.cz/cs-CZ/nase-sluzby/informacni-sluzby/prodej-knih.html- Zpět na seznam knih -

Diskuse ke knize:


 Nový příspěvek Nové příspěvky Vybrané příspěvky


Copyright (c) 2001-2006 NetPro systems, s.r.o.   All rights reserved.