Ticho.cz si právě čte: (2 návštěvníci)
   Na "Ticho.cz" najdete: 1381 znaků!!2822 diskusních příspěvků!!1668 novinek!!636 odborných článků!!173 fotek 

Nové knihy

Řazení: Autor, Název, Edice, Vydavatel, Rok vydání
Kategorie:
Autor:  

kol. autorů - Praha : FRPSP, 2013. - DVD Chci se s tebou domluvit.

 
Typ publikace:Slovník - CD-ROM
 
Vydal: FRPSP
Místo vydání:Praha
Rok vydání:2013
 
Popis knihy:Raná komunikace s dětmi se sluchovým a kombinovaným postižením se zaměřením na český znakový jazyk a mluvenou řeč doprovázenou znaky.
DVD je určené především pro slyšící rodiče, kteří mají neslyšící, nedoslýchavé děti či děti s kombinovaným postižením a kteří se chtějí učit komunikovat se svým dítětem prostřednictvím vizuální komunikace ve znacích českého znakového jazyka. DVD je zamýšleno pro zcela počáteční období do cca 3 let věku dítěte.
Obsahuje 3 části: V první části je slovník český jazyk – český znakový jazyk. V této části je přes 1.300 znaků (prezentovaných v čelním a bočním pohledu) rozdělených do 22 tematických částí (rodina, další lidé, zájmena, přídavná jména a příslovce, slovesa, předměty, jídlo, oblečení, zdraví a nemoci, zvířata, venku, dopravní prostředky, hračky a pohádky, počasí, čas, části těla, části bytu a domu, tázací výrazy, barvy, tvary, čísla, ostatní).
Ve druhé části s názvem „Jak skládat znaky do vět?“ je možné najít 170 krátkých vět a situací, které rodičům ukážou, jak používat znaky v kontextu celé věty. Věty jsou rozděleny do 5 tematických oblastí (rodina, péče o dítě, co máme doma, hrajeme si, co vidíme venku) a jsou prezentovány ve dvou variantách: v českém znakovém jazyce a v mluvení doprovázeném znaky.
Ve třetí části je možné najít 8 ukázek komunikace rodičů s dětmi v domácím prostředí.
Součástí DVD je booklet, kde jsou informace o pravidlech komunikace s malými neslyšícími a nedoslýchavými dětmi, základní informace o formě mluvení doprovázené znaky a stručný výklad vybraných jevů gramatiky českého znakového jazyka.
Doporučená konfigurace: Počítač s operačním systémem XP/Vista/Windows 7, 1 GB paměti, DVD mechanika. DVD nelze přehrávat na DVD přehrávači.
 
Ukázka z knihy:Možno objednat ZDE: http://www.frpsp.cz/cs-CZ/nase-sluzby/informacni-sluzby/prodej-knih.html
Cena:200.00,- Kč- Zpět na seznam knih -

Diskuse ke knize: